Zadanie A: Święty Mikołaj na wakacjach

Święty Mikołaj w lecie ma bardzo dużo wolnego. Dzięki temu może oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu, na które w zimie po pierwsze nie ma czasu, a po drugie warunki klimatyczne w Laponii temu nie sprzyjają. Mianowicie, ulubionym zajęciem Św. Mikołaja jest urządzanie sobie długich, całodziennych spacerów. Wprost uwielbia wyjść sobie rano z domu, a dopiero po całym dniu wędrówki usiąść sobie wygodnie przed kominkiem i odpocząć. W czasie tych spacerów nie raz jednak zdarzało się Mikołajowi zgubić, gdyż nie posiadał on kompasu, który razem z mapą mógłby mu pomóc znaleźć drogę do domu. Mikołaj chciał temu jakoś zaradzić, ale w całej Laponii nie było nikogo, kto produkowałby busole wskazujące północ. Na szczęście jeden z Elfów zauważył, że do wyznaczenia północy wystarczy zwykły zegarek wskazówkowy, oraz Słońce, które za kołem podbiegunowym (czyli tam gdzie mieszka Mikołaj) w lecie jest zawsze widoczne na niebie. Aby pomóc Mikołajowi postanowił wyposażyć jego zegarek w komputerek wyznaczający zawsze południe (!).

Zadanie
Elf zajął się techniczną stroną zegarka, a Ciebie poprosił o napisanie do niego oprogramowania. Znając kąt, pod jakim pada Słońce na zegarek oraz dokładną godzinę, określ dokładny kierunek południa. (Uwaga: zegarek chodzi w sposób dyskretny, a nie ciągły, tzn. co każdą kolejną sekundę wszystkie wskazówki przesuwają się o odpowiedni kąt)

Wejście
W pierwszym wierszu wejścia znajduje się jedna liczba całkowita, oznaczająca liczbę zestawów danych, które za chwilę pojawią się na wejściu. Zestaw danych składa się z dwóch wierszy. W pierwszym znajduje się podana dokładna godzina w postaci gg:mm:ss (godzina:minuta:sekunda) (doba trwa 24 godziny, zaczyna się godziną 00:00:00, a kończy 23:59:59). W drugim wierszu znajduje się liczba całkowita k (1<=k<=12) oznaczająca kierunek, z którego świeci Słońce (np. 3 - Słońce jest z naszej prawej strony, 6 - Słońce jest za nami, 10 - widzimy Słońce po lewej stronie pod kątem 60 stopni).

Wyjście
Program powinien wypisać jedną liczbę oznaczającą, po ilu sekundach wskazówka sekundnika wskaże południe z dokładnością do 6 stopni.

Przykład

wejście:

4
12:00:00
12
12:00:01
6
23:59:59
12
09:00:00
3

wyjście:

0
28
31
22