E - Wybory

Właśnie zbliża się historyczna chwila, kiedy już jako członek Unii Europejskiej będziemy mogli po raz pierwszy udzielić pomocy innemu krajowi członkowskiemu.

We Francji właśnie kończy się kadencja urzędującego aktualnie prezydenta i zbliżają sie kolejne wybory. Działacze francuscy obawiają się, że podobnie jak to się działo przez ostatnich parę lat, wyniki które zostaną ogłoszone wcale nie będą odzwierciedlać prefencji obywateli francuskich. Postanowili zwrócić uwagę opinii publicznej na ten fakt i rzeczywiście udało im się zmusić obecnie rządzących do pewnych zmian. Jedną z tej listy jest wprowadzenie nowego systemu podliczającego głosy. Zarządzone też zostało, aby główny kierownik projektu tego nowego systemu był osobą nie zamieszaną w sytuację polityczną Francji. Z tą prośbą zwrócono się do Polski i dlatego właśnie zadanie to trafiło do Ciebie jako głównego informatyka w naszym państwie.

Wiadomo że cała Francja zostanie podzielona na pewną liczbę okręgów. Do Ciebie spłyną raporty z tychże komisji po zakończeniu głosowania i podliczeniu głosów. W każdym raporcie znajdują się wyniki głosowania z danego okręgu w postaci imion, nazwisk kandydatów oraz ilości oddanych na nich głosów. Wiadomo że z oszczędności pomija się wymienianie kandydatów którzy nie uzyskali w danym okręgu żadnego głosu. Twoim zadaniem jest wyłonienie zwycięzcy, czyli osoby która uzyskała w sumie największa liczbę głosów.

Wejście

W pierwszej linii znajduje się liczba D, oznaczająca liczbę zestawów danych. Na początku zestawu danych znajduje się w osobnej linii liczba N, określająca sumaryczną ilość linii raportów ze wszystkich komisji. Następnych N linii składa się z liczby całkowitej (większej od 0) oraz imienia i nazwiska kandydata rozdzielonych pojedynczymi spacjami. Według obowiązującego prawa kandydatów w takich wyborach nie może być więcej niż stu. Liczba obywateli posiadających aktualnie prawo do głosowania na pewno nie przekracza 50 milionów.

Wyjście

Dla każdego zestawu danych powinniśmy otrzymać dwie line w pliku wynikowym. W pierwszej należy podać liczbę głosów które uzyskał najlepszy kandydat (najlepsi kandydaci) oraz sumaryczną liczbą oddanych głosów oddzielone pojedyncza spacja. W drugiej zaś dane personalne wygranego (lub wygranych oddzielone spacją i posortowane alfabetycznie wg danych personalnych). Dane personalne kandydatów są niedłuższe niż 40 znaków.

Przykładowe wejście

2
5
5 Franio Butelka
4 Witek Niemadry
1 Zoska Tramwajarka
2 Witek Niemadry
3 Zoska Tramwajarka
6
2 Franio Butelka
4 Witek Niemadry
1 Zoska Tramwajarka
5 Franio Butelka
3 Witek Niemadry
6 Zoska Tramwajarka

Przykładowe wyjście

6 15
Witek Niemadry
7 21
Franio Butelka Witek Niemadry Zoska Tramwajarka