VIII Wiosenny Turniej w Programowaniu ZespołowymWitamy na stronie informacyjnej!

W tym roku odbył się już VIII Wiosenny Turniej w Programowaniu Zespołowym. Dokładnie 101 zawodników w 38 drużynach spotkało się w budynku Politechniki Poznańskiej i wzięło udział w walce o nagrody ;). Jest to prawie dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku. Ponadto zdalnie do zmagań dołączyło 26 zawodników w 14 drużynach, którzy nie mogli osobiście uczestniczyć w Turnieju. Cieszymy się, że tego typu rywalizacja zyskuje tak wielką popularność. Mamy nadzieje, że ta wzrostowa tendencja utrzyma się jak najdłużej, chociaż problemy mogą się pojawić, gdy mury naszej uczelni będą musiały Was pomieścić ;P.
Problemy z opóźnianiem się kolejnych części programu na takich konkursach bywają bardzo często, dlatego mamy nadzieję, że przymkniecie na to oko :D i pozostaną Wam miłe wspomnienia!
W tym roku akademickim nie przewidujemy już więcej konkursów w programowaniu zespołowym (tak wiem, że byście chcieli... ale Księgi Skarg i Zażaleń w tej sprawie nie prowadzimy :P) i chcemy życzyć Wam miłego wypoczynku w wakacje oraz byście w przyszłym roku znowu z takim samym zapałem brali w nich udział.
Do zobaczenia w październiku!